Loading ...

2MBT Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş

Kuruluşundan itibaren insan ve hizmet kalitesine verdiği değeri tüm iş süreçlerine yansıtan 2MBT, Toplam Kalite Yönetimi yaklaşımını etkin olarak uyguladı. Çalışmalarını Türkiye’de ve bölgesinde kalite vizyonu ile sürdüren 2MBT, Network dünyasındaki tüketici beklentilerini karşılamak amacıyla yola çıkmıştır.
 
Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır. 2MBT organizasyonumuz, kurulduğumuz günden itibaren yalın ve düz bir çizgide gelişmiştir.
 
Uzman kadromuz tarafından benimsenen öncelikli prensip maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu prensip çerçevesinde üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterilerimize sunmaktayız. 
 
2MBT olarak müşterilerle uzun vadeli ilişki kurmak, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir
 
Misyon
 
Bilişim sektöründe en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubumuza sunmak. Müşteri ve çalışan değerimizi en üst düzeyde tutarak konumuzdaki tüm çalışmalarımızı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir.
 
Vizyon
 
Tüm 2MBT çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.
 
Hedefler
 
Önümüzdeki 2 yıl içerisinde konumuzda sektörün en iyi firması olmak. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizi çalışanlarımız ile birlikte en üst seviyeye taşımaktır.
 
 
KALİTE POLİTİKASI
 
Bilişim sektöründe faaliyet gösteren kuruluşumuzun varoluş nedeni;  Inovatif yaklaşımlarla müşterilerimizin gereksinim ve beklentilerini karşılamak, Çalışanlarımıza tatminkar iş olanakları sunmak ve bu olanakları sürekli kılabilmek için varlığımızı korumak, Kuruluş’un ekonomik sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla, yapılan yatırımların karşılığında sağlıklı bir getiri elde etmek, Tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla işbirlikleri oluşturmak, geliştirerek devam ettirmek Toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmek, Faaliyetlerimizi Sürdürülebilir Kalkınma anlayışı çerçevesinde yürütmektir. Bunları gerçekleştirirken Toplam Kalite Yaklaşımı ile çalışanlarımızın kalite bilincini geliştirerek; Kalite Yönetim Sistemine, uygulanabilir ulusal ve uluslararası ilgili yasal mevzuatlara uymayı ve Kalite Yönetim sisteminin etkinliğini sürekli olarak iyileştirmeyi taahhüt ederiz.
 
 
 
 
 
2MBT Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş  2019 'nin ilk çeyreği sonunda Cisco Premier Partner ve Trendmicro Bronze seviyesine yükselmiştir.
 
 

2MBT Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş  2017'in ilk çeyreğinde Canovate Güney Marmara Bölge Dagıtıcısı olmuştur.

 

Projeleriniz ve demo istekleriniz için bizi her zaman arayabilirsiniz.

 

由于长期的不正确的坐姿丰胸酒酿蛋,翘二郎腿等都会使得你自身的髋骨变得更大,从而臀部变大丰胸产品,失去蜜桃臀的形状。胸部也是一个道理,长期含胸驼背就会影响身体软骨结构,筋膜的发展的方向丰胸食物。从而导致压迫胸部的乳腺,和胸部导致发育不良等丰胸产品酒酿蛋.